Elektronik Sigaradan Çıkan Duman Mı Buhar Mı?

Elektronik Sigaradan Çıkan Duman Mı Buhar Mı?

Elektronik sigara, sigara tiryakileri için üretilen sigara hissi tattıran ama sigaraya göre daha az zararı olan bir üründür. Ürün bir batarya ve atomifezerden oluşur ve sigarayı çeker gibi içinize çektiğinizde hava ile karışan e-likit bilinen sigara gibi duman çıkmasını sağlar fakat çıkan şey duman değil buhar olarak çıkar. Farklı boyut ve modellere sahip ürün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullanmak istediğinizde içine Sadece seçmiş olduğunuz e-likit ilave etmeniz yeterli olacaktır.

Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Elektronik sigaranın ateşleme prensibi normal sigara ile karşılaştırıldığında biraz daha farklıdır. Bu sebeple içinde zift katran gibi zararlı kimyasal maddeler yer almaz. Hatta talebe göre damak tadınıza uygun aramalı e-likit seçme imkanı da vardır.

Elektronik Sigaranın Zararı Var Mı?

Günümüzde her sene sigaradan ölen kişilerin sayısı oldukça fazladır. İçerisinde nikotin yer aldığı için bağımlılık yapan sigara tiryakileri için vazgeçilmesi zor bir madde haline dönüşür. Sigara kaynaklı ölen insanların sayısını en aza indirmek adına 2004 senesinde elektronik sigarayı üretmişlerdir.

Çin’de üretilen elektronik sigara normal sigaranın aksine çok daha az zararı bulunur. Elektronik sigaranın zararları o kadar azdır ki hiç sigara kullanmayan birisi ile neredeyse aynıdır. Vaporesso elektronik sigara modelinin buharı oldukça etkilidir.

Elektronik Sigara İçinde Neler Vardır?

Elektronik sigara basit bir görünüme sahip olan içinden küçücük bir pil sayesinde sıvı bir nikotin solüsyonu buhar haline gelene kadar ateşleyerek nefes almasını sağlar. Çeşidine göre markasına bağlı olarak bir elektronik sigara 250 ile 400 püskürtme kadar yapabilme özelliği bulunur.

Elektronik sigaranın güvenilirlik konusunda genel olarak araştırmaya bakıldığında elektronik sigara güvenli olarak kabul edilen bir kimyasal olduğu belirtiliyor. Sigara kullanmayı yeni bırakan tiryakileri için duman çekme hissine ulaşabilir ve ona çok benzeyen ve daha az zararlı elektronik sigara ile devam edebilirsiniz.

Sigara içmeyi bırakmanıza imkân sağlaması bile bu davranış fikrini unutmamanız gerekir. Elektronik sigara değişik modelleri daha etkili, deneyimlemek için başlangıcı olarak kullanılabiliyor. İlk defa elektronik sigara kullanmak için hangi elektronik sigara tercih etmeniz gerektiğini araştırma süreci size biraz kafa karıştırıcı gelebilir. Elektronik sigara likit gibi daha farklı modelleri elektronik buhar sitesinden ürün alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Baby Botoks Nasıl Yapılır?

Baby Botoks Nasıl Yapılır?

Bursa Spa Nerede Var?

Bursa Spa Nerede Var?

Kellik Tedavisine Etkili Çözüm Oscar Hair’de: Protez Saç

Kellik Tedavisine Etkili Çözüm Oscar Hair’de: Protez Saç

Diş Eti Hastalıklarına Kesin Çözüm

Diş Eti Hastalıklarına Kesin Çözüm

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir