Yaza Özel Online %20 İndirimli Rezervasyon Fırsatı

Yaza Özel Online %20 İndirimli Rezervasyon Fırsatı

Almira Hotel Termal ve SPA otel Bursa bölgesinde termal hoteller içerisinde kapsamlı hizmeti hem güvenilir hem de uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Yaz ayına özel online rezervasyonda %20 indirim fırsatı ile Almira Hotel Termal ve SPA konforunu ailenizle birlikte yaşayabilirsiniz. Otel içerisindeki özel buhar odaları, Fin, Herbal, Rus Sauna alanları keyifli ve eğlenceli şok ve macera duş alanı, ruha iyi gelen ve stresi azaltan özel tuz odası ile farklılığını ortaya koyuyor. Üstelik aile ortamını vaat eden nadir termal oteller arasında yerini alıyor.

Yetişkinlere Özel Havuz ve Çocuklar için Özel Oyun Alanları

Ailecek tatil konforunu tüm müşterilerine sunan Almira Bursa otel Termal ve SPA çocuklar için de özel bir oyun alanı oluşturdu. Ebeveynlerin keyifli vakitler geçirirken çocuklara özel oluşturulmuş özel su oyun alanı ile eğlenceli dakikalar geçirilmesi daha keyifli ve kolay hale geliyor. Hotel içerisinde özel olarak tasarlanmış termal havuz alanı, kapalı havuz alanı ve jet havuz alanı ile uygun sıcaklıkta kaliteli ve hijyenik bir SPA deneyimi sunuyor. Yetişkinler tarafından kullanılabilecek tüm bir yılın stresini atmayı destekleyecek özel bakım alanları otelin içerisinde farklı konumlara paylaştırılmıştır.

Yetişkinler için Şifalı Termal Sular

İçerisinde iyot ve haloterapi özelliği ile oluşturulmuş Tuz Odası günün stresini atmayı sağlarken ileri boyutlu nefes problemi çekenlere de büyük şifa sunacak. Özel hazırlanmış bu oda içerisinde astım, bronşit, nefes darlığı ya da öksürük rahatsızlığı yaşayanlar yeniden canlanmış ve tazelenmiş hissedecek. Bağışıklık sistemini de güçlendiren özel tuz odaları Almira Hotel Bursa spa otelleri arasında farkı ile tüm müşterilere özel olarak hizmet sunuyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İkinci Banyo Turu

İkinci Banyo Turu

Kaliteli Yaşamın Mimarı Enkay İnşaat…

Kaliteli Yaşamın Mimarı Enkay İnşaat…

Mimaroba Asansörlü Evden Eve Taşıma

Mimaroba Asansörlü Evden Eve Taşıma

Güvenilir Trabzon VIP Transfer

Güvenilir Trabzon VIP Transfer

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir