Kaliteli Yaşamın Mimarı Enkay İnşaat…

Kaliteli Yaşamın Mimarı Enkay İnşaat…

Konya’da İnşaat Sektörünün güneş gibi doğan firması Enkay İnşaat , 2000 yılından beri Konya’ya ve Konyalıya hizmet etmek için kendine adeta görev üstlenmiş durumda.

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe parmakla gösterilen Enkay İnşaat, vatandaşların güvenini tamamen kazanmış durumda. Çünkü hayata geçirdiği her bir projesinde kalite seviyesini en üst sıralara çıkarmış ve Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe gıpta ile bakılan firma haline gelmiştir.

Neden mi çünkü Konya’nın incisi konumundaki birçok projesinde hiçbir masraftan kaçmayarak, parayı alalım da daire sahipleri ne yaparlarsa yapsınlar, anlayışını tamamen ortadan kaldıran Enkay İnşaat, daha kalitesi ve daha güvenli mimarileri hayata geçirmeye devam etmekte.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren firmaların örnek aldığı birçok projesinde, daire girişleri çelik kapı, Antrede sürgü kapak aynalı vestiyer, Daire içi kısmi asma tavan uygulaması, Ebeveyn yatak odasında giyinme odası ve duş, Mutfak dolabı membran parlak kapak, Banyoda Duşakabin, Hilton lavabo. Asma tavan. Gömme klozet, Taban laminant parke (8mm), Mutfak tezgahı granit, Mutfakta 3’lü ankastre set, İç kapılar PVC Mdf Pres kapı, Armatörler aç kapa sistemi, Lavaboda Hilton dolap yer veriliyor.

Bunlar zaten diğer firmaların dairelerinde de yer alıyor farkı nerededir diye sorabilirsiniz. Ama size tavsiyemiz projelerini görmeden kesinlikle karar vermeyiniz. Çünkü Enkay İnşaat’ta kalite ve güven esas alınmış. Yıllarda Konya’da İnşaat sektörde faaliyette olmasının neden işte budur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İkinci Banyo Turu

İkinci Banyo Turu

Yaza Özel Online %20 İndirimli Rezervasyon Fırsatı

Yaza Özel Online %20 İndirimli Rezervasyon Fırsatı

Mimaroba Asansörlü Evden Eve Taşıma

Mimaroba Asansörlü Evden Eve Taşıma

Güvenilir Trabzon VIP Transfer

Güvenilir Trabzon VIP Transfer

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir