Sonuç Odaklı Müşteri İlişkileri Yönetimi

Sonuç Odaklı Müşteri İlişkileri Yönetimi

Firmalar ve yöneticileri için temel hedef büyümek, kendi sektöründe etkin rekabet edebilmek ve varılmak istenilen hedefe en sade ve en kısa süre varabilmektir. Günümüz şartlarında tüm bu amaç ve hedeflere ulaşabilmek içinde teknolojik gelişmeler ve uygulamalardan maksimum düzeyde faydalanmak gerekmektedir. Bu noktada şirketler için en popüler teknolojik uygulama salesforce crm uygulamasıdır.

1999 yılında Amerika’nın San Francisco eyaletinde Mark Benioff tarafından kurulan salesforce firması firmalar için geliştirdiği Crm uygulaması ile önemli kolaylıklar sunmuştur. Ülkemizde de salesforce Türkiye olarak firma yöneticileri ve çalışanları için önemli bir çalışma aracıdır. Bu uygulama ile satışçılar daha çok satış yapabilmektedir. Şirket yöneticileri almak istedikleri sonuçları daha kısa süreler içerisinde alabilmektedirler. Tüm verilerin bir havuzda toplanmasını sağlayan Crm uygulaması ile firmalar, yeni ortaklıkları keşfedip fırsatları değerlendirebilir, satışçılar tüm satışlarını birebir takip ve kontrolünü sağlayabilir ve daha çok anlaşmayı daha kısa sürede yapabilirler. Uygulama kullanımı açısından çok basit ve sade, güvenliği olaraktan yüksek derecede güvenli bir uygulamadır. Tüm bu havuz içerisinden istediğiniz bilgiyi seçebilir ve gerekli analiz ve çalışmaları yapabilirsiniz.

Firma ve yöneticiler için başlangıç evresinde salesforce crm demo uygulaması tavsiye edilerek, yöneticiler için bir ön çalışma imkanı sağlanır. Bu uygulama ile birçok şey daha kolay hale gelebilir ve hedeflere daha hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Üstelik ürün pazarında rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Beyaz Eşyalar

Arçelik Beyaz Eşyalar

Kendi Mobil Oyununu Kendin Yarat

Kendi Mobil Oyununu Kendin Yarat

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızın Güvenliğini Artırın

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızın Güvenliğini Artırın

Kamera Sistemleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Kamera Sistemleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir