Kutu Harf Tabela Türleri

Kutu Harf Tabela Türleri

Tanıtmak ya da insanlara bilgi vermek adına kullanılan genellikle dış mekânlarda kullanılan platformlara tabela denir. Tabelalar kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde bulunur. Bu çeşitler içinde en çok kullanılan kutu harf tabela şık ve modern görünümü ile insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmaktadır. Müşterilerin istedikleri isim ya da logoların lazer olarak bilinen bir cihaz kullanılarak kesilir ve harf şekli verilmektedir. Bu harfler için özel tasarımlar sağlanır ve müşterilerin istekleri yerine getirilir.

İç ve dış mekanlarda kullanılan bu tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak özel olarak tasarlanmaktadır. Oldukça ilgi çekici bir tabela olan kutu harf tabela oldukça ilgi çekici bir ürün grupları arasındadır. Genel olarak alış veriş merkezlerinde ve kapalı ortamlarda kullanılan bu tabelalar insanlar beğenisini kazanmayı başarmıştır. Tabelaların kesim işlemine geçilmeden önce tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Kesim işlemine geçildikten sonra herhangi bir dönüşü yoktur. Bu yüzden tasarım işlemine gereken özen verilmelidir.

Kullanılacak olan malzemeler ayarlandıktan sonra Router ve lazer yardımı kesim işlemi gerçekleştirilir. Kesilen harfler kullanılan malzemeye göre istenilen renge boyanır. Kaliteli olan boyların seçilmesi önerilir. Özellikle dış mekâna asılacak olan kutu harf tabelalar hava şartları göz önüne alınarak boyanması gerekir. Aksi taktirde olumsuz hava şartlarında boyaların dökülmesi ve paslanma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılması mümkündür. Tabelaların asılmasında işinde uzman olmuş insanların tercih edilmesi önerilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Gelecek Vaat Eden Altcoin’ler: BGL Nedir, Nasıl Alınır?

Gelecek Vaat Eden Altcoin’ler: BGL Nedir, Nasıl Alınır?

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Çiçek Göndermek Artık Çocuk Oyuncağı

Çiçek Göndermek Artık Çocuk Oyuncağı

Bitcoin Ponzi Mi?

Bitcoin Ponzi Mi?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir