Gelecek Vaat Eden Altcoin’ler: BGL Nedir, Nasıl Alınır?

Gelecek Vaat Eden Altcoin’ler: BGL Nedir, Nasıl Alınır?

Kripto para ekosistemi, yeniliklerin asla durmadığı bir alan. Bitcoin, ilk kripto para olarak piyasanın en popüler varlıklarından biri olmuş olsa da, günümüzde farklı coin’ler çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. Bu coin’ler arasında ilk sıralarda Bitgesell yer alıyor. Teknik olarak Bitgesell kod yapısı, Bitcoin’in üzerine inşa edilmiş durumda. Bu durum, Bitgesell’i bir Bitcoin çatalı olarak konumlandırıyor. Gelecek vaat eden altcoin arayanlar için, Bitgesell en önemli alternatiflerden olarak öne çıkıyor. Peki Bitgesell nedir, kripto para nasıl alınır?

Gelecek vaat eden altcoin’ler hangi özellikleri sunmalı?

Kripto para yatırımında, doğru bir yaklaşım ve analizle, doğru tercihler yapıldığında çok yüksek yatırım geri dönüş oranı elde etmek sürpriz değil. Geçmişte 100x hatta 1000x yapan projeler, birçok yatırımcının finansal özgürlüğe kavuşmasına neden oldu. Bu projeler içinde gösterilen coin’lerde bu nedenle araştırma doğru yapılmalı. Gelecek vaat eden coin’ler, GEM coin olarak ifade edilir. İngilizcede cevher anlamına gelen GEM, çok yüksek getiri potansiyeli sunan coin demektir. GEM coin’ler, 1 dolardan 69 bin dolara yükselen Bitcoin ya da 1 dolardan 4800 dolara yükselen Ethereum’a yakın bir performans isteyenler için önemlidir. Gelecek vaat eden coin seçiminde her şeyden önce, coin’in teknolojisi ve getirdiği yenilikler ön plana çıkar. Bunun dışında coin’in arzı, topluluğun gücü ve vizyonu da önemlidir. Bitgesell, sunduğu önemli yeniliklerle GEM coin’ler içinde en çok dikkat çeken projelerden biri olma konumunda.

Bitgesell nedir?

Bitcoin önemli coin’ler içinde ilk sıralarda yer alıyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto para olan Bitcoin, milyonlarca yatırımcının satın aldığı bir coin oldu. Peki Bitgesell nedir? BGL simgesi ile işlem gören kripto para, 2020 yılında geliştirildi. Emma Wu tarafından geliştirilen altyapısı, Bitcoin ile aynı kod tabanına sahip. Bu da Bitgesell’in Bitcoin ile yakın özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Bitcoin ile Bitgesell arasında ortak yönler mevcut. Bunların başında, 21 milyon maksimum arz geliyor. Ancak Bitgesell, içerdiği yenilikçi teknolojiler ile çok daha fazlasını sunuyor. Bitgesell’in en önemli özellikleri arasında, kısa yarılanma süresi geliyor.

Bitcoin’de yarılanmalar 4 yılda bir gerçekleşiyor. Bu durum, Bitcoin arzını çok kısıtlama özelliğine sahip. Bitcoin arzı 4 yılda bir yarıya inerken, tüm Bitcoin’lerin üretimi 2140 yılında olacak. Bu durum, Bitgesell ekibine göre BTC’yi bu süre sona erene kadar bir dijital altın noktasına getirmeyecek. Bitgesell, farklı olarak her yıl yarılanma olan bir coin. Bu yönüyle BGL, arzın çok daha hızlı ilerlediği ve gerçek değere ulaşma potansiyelinin de hızlı olduğu bir coin.

Bitgesell ile Bitcoin arasında karşılaştırma yaparken, önemli noktalardan biri de hız ve güvenlik. Bitgesell, Bitcoin’de olduğu gibi segwit algoritmasına dayanıyor. Segwit’in yüzde 100 uygulandığı bir ağ olan Bitgesell, çok daha güvenli bir yapıya sahip bir coin’i bize sunuyor. Buna ek olarak, Bitcoin’e göre blok boyutunun BGL’de çok daha düşük olması, önemli bir fırsat. Bitcoin’de bir blok boyutu 4 MB olurken, Bitgesell’de bu boyut 0.4 MB. Bu durumda, Bitgesell ağında işlemler 10 kat daha hızlı oluyor.

Bitgesell nasıl alınır?

Bitcoin’e göre birçok avantaj sunması ile ön plana çıkan Bitgesell, kısa süre içinde kripto para ekosisteminin en önemli projelerinden biri haline geldi. Bununla birlikte, yatırımcıların merak ettiği konular içinde Bitgesell nasıl alınır sorusu da geliyor. Bitgesell, hem merkezi borsalardan alınabilen, hem de kendi cüzdanında saklanabilen bir coin.

Bitgesell almak için şu anda tercih edilebilecek borsa, dünyanın en büyük borsalarından olan Hotbit. Hotbit borsasında, BTC BGL çifti üzerinden işlem yapmak mümkün. Bununla birlikte, BGL’nin farklı borsalarla ilgili çalışmaları da sürüyor. Crypto com üzerinden Bitgesell canlı verilerine ulaşmak mümkün. Ekip, borsa listelenmeleri ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. İlerleyen dönemde Kucoin, Binance ve FTX gibi borsalar, BGL haberi ile gündeme gelebilir.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

http://bitgesell.de/en/
https://bitcointalk.org/index.php
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/bitgesell/

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Çiçek Göndermek Artık Çocuk Oyuncağı

Çiçek Göndermek Artık Çocuk Oyuncağı

Bitcoin Ponzi Mi?

Bitcoin Ponzi Mi?

Urla Viessmann Kombi Servisi

Urla Viessmann Kombi Servisi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir