Büyük Beden Abiye ve Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Abiye ve Gelinlik Modelleri

Fazla kilolar birçok kişiyi içten içe rahatsız edebilir. Özellikle de gelinlik, abiye gibi gösterişli kıyafetler kullanılacağında, yani gözler daha çok üzerinizde olacağında buna ciddi bir ihtiyaç duyulur. Kendinizi abiye modelleri kullanımında daha rahat hissedebilmek için bazı ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede görsel açıdan denge sağlanabilir. Diğer bir ifadeyle kiloları çok ortaya çıkaran modeller kullanmamak bile işe yarayacaktır. Örneğin bel kısmınızda genişlik varsa, bu kısımda açık renk elbiselerden kaçınmak gerek. Diğer yandan yarasa kollu seçenekler, yüksek bel kemerler sizi daha derli toplu gösterebilir. Gelinliklerde sorunlu bölgeye çalışılabilir. Örneğin kol kısımlarında dikine taş detayı gibi…

Büyük Beden Abiye Modelleri

Uzun, dantelli ve tül abiye modelleri şık görünüm kazanmanızı sağlar. Senenin öne çıkan renklerinden bordo, açık mavi, yeşil ve siyah renklerden kendi zevklerinize hitap edenleri kullanabilirsiniz. Büyük beden giyimde kendi güzel yönlerinizi daha da ortaya çıkararak seçimlerinizi olumlu hale getirebilirsiniz. Örneğin bacaklarınız ortalamadan çok topluysa, kalçalar büyükse, omuz bölgenizi öne çıkarabilirsiniz.

Gelinlikte Büyük Beden Modeller

Evlilik aşamasındaki kadınlar için büyük beden gelinlik modelleri hedeflediğinizden daha iyi sonuçlar verebilir. Öncelikle bolero tarzında kıyafetlerden kaçınmak gerektiğini belirtmek gerek. Ek olarak göğüs dekoltesi olan taşlı gelinlik modelleri değerlendirilmelidir. Ayrıca genişliğin artmaması için askı bölümünde tül olan tasarımlardan da kaçınmak gerekmektedir. Taşlı gelinliklerden size hitap eden çeşitleri bulabilirsiniz. Ancak kabarık olmayan eteklerde üst kısımla bütün hallinde aşağı inen gelinlikler kilolarınızı daha çok kapatabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yeni Sezon Kanvas Tablo Modelleri

Yeni Sezon Kanvas Tablo Modelleri

Yapı Dekorasyon ve Kapı Pencere Tadilatı

Yapı Dekorasyon ve Kapı Pencere Tadilatı

Hayaller Dükkanı Partine Eğlence Kat

Hayaller Dükkanı Partine Eğlence Kat

En Yeni Bindallı Modelleri

En Yeni Bindallı Modelleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir